Test Brasa lotnego i doświadczenia Październik 2017 r.

Pozostawić komentarz lub referencje 200 widoków

Bra 64 są zawsze problemem, gdy ubrania są przewiewne, noszone bez ramion lub gdy tylko wąskie paski trzymają blat. Na przykład, biustonosz może być noszony w górnej części uchwytu na szyję, lub biustonosza nie można nosić w ogóle. Japoński projektant zajął się tym problemem i opracował Fly Braata. Jest to niewidzialny biustonosz, który mieści się pod każdym ubiorem i tworzy idealny dekolt. Ten biustonosz jest innowacyjnym modelem, o którym każda kobieta kiedykolwiek marzyła. Oprócz praktycznej konstrukcji, biustonosz jest również miękki i naturalny, nadaje się do prania i może być noszony przez cały czas. Cechą szczególną jest to, że biustonosz ma całkowicie otwarty plecy. Oznacza to, że nawet szerokie dekolty można bez problemu nosić z tym biustonoszem. Biustonosz spełnia również wszystkie wymagania wymagających kobiet noszących biustonosze. Oprócz niewidoczności pod ubraniem, biustonosz oferuje jeszcze jedną zaletę. Pomiędzy muszlami znajdują się kratki, co gwarantuje, że piersi są idealnie uformowane, a piersi kształtują się dokładnie tak, jak chce tego każda kobieta. Ponieważ biustonosz otacza jedynie klatkę piersiową, ale mimo to idealnie pasuje, wszystkie elementy odzieży mogą być noszone w przyszłości i nie trzeba już zastanawiać się, czy pasujący biustonosz jest dostępny dla elementu odzieży.

Biustonosz wykonany jest wyłącznie z wysokiej jakości stabilnych wymiarowo materiałów. Materiał nylonowy, który składa się na cholewkę biustonosza wypełniony jest wygodnym i miękkim materiałem piankowym, który nadaje piersi idealny kształt. Same miski wykonane są z silikonu. Daje im to doskonałą przyczepność do skóry. Kratowanie przednie zapewnia, że biustonosz idealnie pasuje do piersi, zapewniając skuteczne podparcie i kształt oraz wyglądają świetnie pod każdym ubiorem. Materiał jest łatwy do czyszczenia i można go prać ręcznie. Stabilność kształtu oferowana przez powłokę, wykonaną ze sztywnego, a jednocześnie przyjaznego dla skóry materiału, oznacza, że pasowanie biustonosza jest optymalne i nie ślizga się ani nie musi być korygowane podczas zużycia. Dla tej stabilności wymiarowej ważne jest jednak, aby biustonosz nie był wykonany z często preferowanej bawełny, lecz aby zamiast niego stosowano stabilne i wysokiej jakości materiały nylonowe.

W przeciwieństwie do wielu innych biustonoszy, Fly Brak jest odpowiedni dla każdej kobiety. Rozmiar biustonosza lub rozmiar biustonosza nie ma znaczenia przy jego wyborze. Dzięki specjalnej produkcji biustonosz zawsze pasuje do siebie. Nie tylko dlatego, że każda kobieta może nosić biustonosz. Nie ma problemów z dopasowaniem biustonosza, ponieważ każda kobieta może dopasować biustonosz do swojego rozmiaru. Jest tak dlatego, że biustonosz jest z przodu sznurka. W ten sposób można ją ciasno splecić, aby zmieściła się w figurze, a raczej nieco dalej. Biustonosz pasuje również do każdego indywidualnego zapotrzebowania, jakie kobiety mają na kształtowanie piersi. Kratowanie pozwala na indywidualne ustalenie, czy piersi powinny mieć zupełnie normalny kształt, czy też powinny mieć większą objętość. Dzięki mniejszej piersi, mocniejsze kratowanie może symulować większą objętość, nadając biustonoszowi znakomicie wspierającą i jednocześnie kształtującą funkcję, a także może stworzyć idealny dekolt dla wszystkich kobiet jako niewidoczny biustonosz.

Zaoszczędź 50% tutaj u producenta!

Jak działa efekt Fly Bra?

Biustonosz ma bardzo specjalne cięcie. W przeciwieństwie do klasycznych biustonoszy, które przenikają przez paski, ten biustonosz jest przymocowany do klatki piersiowej i sam się tu trzyma. Oznacza to, że do noszenia biustonosza nie są wymagane żadne paski ani inne podpory. Biustonosz nakłada się na pierś, następnie delikatnie naciska się go na piersi, a w końcu integruje się go z przednią kratką, znajdującą się pomiędzy osłonami dokładnie dopasowanymi do własnej sylwetki. Biustonosz oferuje dwie funkcje w jednej, ponieważ tworzy i podnosi piersi jak klasyczny biustonosz, ale może również symulować pełniejszy dekolt, jeśli jest taka potrzeba, po prostu zamykając dokładnie sznurki w przedniej części. Biustonosz jest regulowany wyłącznie za pomocą sztyftu, dlatego też biustonosz pasuje do kobiet we wszystkich rozmiarach biustonoszy i może być oferowany jako rozmiar standardowy.

Biustonosz po prostu działa:

Jak działa aplikacja Fly Bra?

Dokręcanie biustonosza jest łatwe. Przede wszystkim skóra piersi musi być całkowicie oczyszczona. Olejek na skórę, płyny lub inne produkty do pielęgnacji skóry muszą być całkowicie usunięte z skóry,

Fly Bra

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Test Brasa lotnego i doświadczenia Październik 2017 r."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*