Spis treści

Jak być może domyślałeś się z nazwy, Xtrasize jest męskie wzmocnienie, które koncentruje się na powiększeniu penisa. Oficjalna strona internetowa jest bardzo daleko poza zasięgiem, jeśli chodzi o obietnice. Twierdzi się, że dostaniesz do 7 cm dodatkowej długości, co na zawsze zmieni Twoje życie. Niezależnie od tego, czy mają zwykły płeć, czy też pozostają w związkach od kilku lat, ich partnerzy będą pod wrażeniem wzrostu długości i wielkości. Teraz, gdy jesteśmy sceptykami, zawsze szukamy dowodów - aby uwierzyć w produkt. Zaczynamy od reklamowanego mechanizmu działania, a następnie przyjrzymy się składnikom i zobaczymy, co inni mają do powiedzenia na temat produktu.

Pomysł polega na tym, że Xtrasize poprawia przepływ krwi w całym organizmie, co powinno również działać na tkankę erekcji. Xtrasize zwiększa absorpcję tkanki erekcji (komory wewnątrz penisa) tak, że penisa może wchłonąć więcej krwi i tym samym prowadzić do większej erekcji. Dyrektywa mówi, że codziennie rano powinniście przyjmować tabletki antykoncepcyjne. Po dwóch miesiącach po upływie dokładnie 6 miesięcy przeżyjesz wzrost 2,5 cm i 7 cm wzrostu. Jedna butelka trwa dokładnie 2 miesiące, co oznacza, że optymalna ilość 3 butelek jest dostępna, czyli 6 miesięcy dostawy. Mówi się, że sukcesy te pozostają trwałe.

Składniki Xtrasize:

Na stronie internetowej znajduje się lista tych substancji wraz z krótkim wyjaśnieniem, w jaki sposób każda z nich pomoże Ci w powiększeniu.

Proszek kozi ziołowy zwiększa libido i poprawia funkcje erekcji. Zwiększa ilość krwi płynącej do penisa.

Maca Powder jest starym afrodyzjakiem, bardzo popularnym w męskich produktach do powiększania penisa.

Proszek piły palmetto wspomaga zdrowie prostaty.

Polipodowy proszek Vulgar poprawia elastyczność skóry.

L-arginina zwiększa tlenek azotu, co poprawia przepływ krwi do penisa.

L-karnityna Fumarate wspomaga energię i funkcje układu krążenia, dzięki czemu masz większą wytrzymałość.

Ponownie, bierzesz 1 kapsułkę każdego ranka.

Zalety Xtrasize

Tylko jedna tabletka dziennie

Zawiera kilka oczekiwanych składników wzrostu penisa.

Wady Xtrasize

Twierdzisz, że jest pigułki powiększenia penisa, ale nie może pigułki naprawdę zrobić penisa większy. Lepsze erekcje są możliwe, ale nie pigułki pigułki sprawi, że twoja tkanka prącia będzie rosnąć.

Gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wyłącznie produktów nieotwartych.

Nie została ona przetestowana klinicznie.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji Xtrasize ani dyskusji od osoby, która faktycznie je wypróbowała.

Generalnie nie polecamy prącia pigułki, które składają fałszywe obietnice. A w przypadku Xtrasize nie będziemy robić żadnych wyjątków. Jeśli nadal szukasz poważnych metod, aby zrobić penisa grubsze i dłuższe, a następnie spojrzeć na moje osobiste referencje Phallosan Forte tutaj.

Jak masz gwarancję uzyskania większego penisa.

Cena będzie niższa, a na wynikach dwóch słów. Ale zanim jednak zaczną się królowie, warto wiedzieć coś więcej o tym produkcie.

Niestety, wielu mężczyzn nie jest w stanie zagwarantować partnerowi całkowitej satysfakcji podczas intymnych pieszczot partnera. Problem, co do zasady, mały rozmiar elementu konstrukcyjnego lub jego słabe ułożenie. Jeśli masz problem z rozmiarem jego wielkości i słabej erekcji, czy ten produkt pomoże ci?

Strona internetowa producenta - www.xtrasize.it

W internecie można przeczytać:"Eksperci opracowali lek, który zmieni życie twojej postawy i pozwoli ci wspiąć się na szczyt zabawy! Jest to najbardziej skuteczny i szybki sposób powiększenia penisa i poprawy erekcji. Obecnie ten suplement diety jest bez wątpienia liderem na rynku dodatków dla mężczyzn z małymi problemami penisa. Ale czy jest możliwe, że ten produkt działa w tak magiczny sposób?

Xtrasize skład każdego dobrego produktu powinien składać się wyłącznie z najlepszych składników, w przeciwnym razie nie byłby to dobry produkt. Składniki mogą świadczyć o tym, że lek w dużym stopniu poprawia jakość erekcji. W większości przypadków zwiększa libido i prostatę. Ale czy będzie to jednak w dużym stopniu to samo, czy to pozwala penis może być rozciągnięty? Kompozycja nie ma nic magicznego, więc coś podobnego wydarzyło się w podobnych opiniach.

Strona internetowa producenta - www.xtrasize.it

W składzie suplementów, że składniki składników składników są trzy główne składniki, które decydują o ich skuteczności w poprawie składu erekcji i, to jest:

Ekstrakt z Tribulus Terrestris (ziemia piaskowcowa), użycie tego składnika zwiększy twoją potencję i erekcję; dodatkowo przyczynia się do zwiększenia testosteronu, jak również wzmocnienia konstrukcji;

Maca Root (Maca Root) - odpowiedzialny za równowagę emisji hormonów i enzymów do organizmu, będzie prowadzić do dłuższego czasu erekcji i libido;

Piła Palmetto (Saw Palmetto) - zwiększy energię seksualną i pragnienie.

Inne składniki zawarte w Xtrasize to: Xtrasize:

L-Arginina HC1 - odpowiedzialna za dostarczanie krwi do penisa;

Nasiona dyni (nasiona dyni) - wzmacnia prostatę i poprawia funkcje seksualne;

Wyciąg z Panax Ginseng' a (panax ginseng): dodaje witalności, łagodzi napięcia i utrzymuje funkcje seksualne;

Sosparyl (root kolcoro? li) jest stosowany w leczeniu chorób gruczołu krokowego, impotencji lub różnych zaburzeń układu moczowego; powoduje zwiększenie libido;

Pokrzywa do stylizacji pokrzywa, cicha manifestacja łagodnego przerostu prostaty;

Korzeń lukrecji (korzeń lukrecji) pozytywnie wpływa na układ endokrynny i ogólne funkcjonowanie organizmu.

Siła tego produktu jest taka, że kompozycja może być dobra, do wzrostu libido i zwiększenia erekcji. A może lepiej, nic więcej z nim, nie jest przeznaczony do wzrostu.

Jeśli jesteś zainteresowany innymi, którzy pojawiają się w Xtrasize komponentów wpływających na moc, odwołuję się do artykułu "Jedzenie z mocy", znajdziesz go w menu naszej strony internetowej.

Dla Xtrasize cena może być zaletą tego produktu. Ponieważ producent daje nam możliwość wyboru opakowań po korzystnych cenach dla konsumenta. apteka

Na stronie producenta masz możliwość wyboru jednego z trzech pakietów amazonowych

Strona internetowa producenta - www.xtrasize.it

Odpowiedni pakiet (6-miesięczny kurs)

Zawiera 3 pakiety w cenie 409 euro, oszczędzając 68 uah

Pakiet gospodarczy (4-miesięczny kurs)

Zawiera 2 pakiety w cenie 309 euro, oszczędzamy 9 uah

Pakiet startowy (2-miesięczny kurs)

Zawiera 1 pakiet z ceną opakowania 159 rub.

Jeśli jesteś zainteresowany przede wszystkim najciekawszą ceną i pewnością, że otrzymasz oryginalny produkt, na życzenie, dzisiaj pakiet bezpośrednio u producenta.

Dawkowanie podpuszczki

W przypadku Xtrasize, dawka jest nieco większa niż reszta suplementów.

Tak pisze producent, tylko jedna pigułka dziennie. Jest to dawka, która sprawi, że twoja erekcja stanie się bardziej intensywna, kilka dni później. Butelka zawiera 60 tabletek, dlatego jest leczona 2 miesiące.

Aby upewnić się, że lekarstwa działają, przyjrzyj się naszej ocenie i zobacz co piszą inni mężczyźni. W ten sposób ocenimy Xtrasize i komentarze dotyczące wpływu tego produktu, co pomoże Ci w podjęciu decyzji o zakupie. Jeśli korzystałeś/aś z tego działania ubocznego aplikacji, dodaj swoją ocenę i opisz ją, boleśnie to, co Ci dano, aby wiedzieć o skutkach. Możesz to zrobić w sekcji "komentarze" na górze tej recenzji. Twoje doświadczenie pomoże innym wybrać dobre produkty. Średnia ocena ratingów pracy mediów